E-booki

Propozycje e-booków naszego wydawnictwa

Jak odzyskać swoje pieniądze? Porady dla przedsiębiorców na temat windykacji polubownej.

E-book ten dedykujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy mają problem z odzyskaniem swoich pieniędzy od dłużników. Autor odpowiada w nim na pytania: co zrobić, kiedy kontrahenci, partnerzy biznesowi Wam nie płacą w terminie. Jak z nimi rozmawiać? Jakie pisma wysłać i w jakiej kolejności? Jakie macie alternatywne drogi wyjścia z sytuacji.

Mediacje szkolne i rówieśnicze. Jak budować relacje w szkole. Porady dla nauczycieli

Dowiesz się m.in.: czym są mediacje szkolne i rówieśnicze, kim jest mediator rówieśniczy i jak z nim pracować, jak zakładać kluby mediacji, jakie przygotować dokumenty (wzory)

Mediacje rodzinne. Najważniejsze aspekty

Dowiesz się między innymi: czym są mediacje rodzinne, kto z nich może korzystać, jakie są okoliczności wyłączające je, czym jest alienacja rodzicielska. BONUS: wzory dokumentów z mediacji rodzinnych

30 pytań "jak przygotować się do negocjacji?"

Bezpłatna checklista: 30 pytań, jak przygotować się do negocjacji? Sprawdźcie, czy jesteście gotowi do negocjacji? Zanim przystąpicie do rozmowy w ważnej dla Was sprawie odpowiedzcie sobie na poniższe pytania. Pamiętaj, opracowałem je jako wskazówki dla WAS, jak przygotować się i na co uważać w procesie negocjacji: – w biznesie – w domu – w szkole Każde negocjacje są inne i nie istnieje żaden szablon skuteczny w 100% Bierzcie i korzystajcie!